Przepraszam za nieobecność na blogu. Spowodowana została moim "zmęczeniem materiału" związanym z dużą ilością książek do recenzji. Straciłam wówczas ochotę na czytanie, zresztą wiele recenzji napisałam nie przeczytawszy książki w całości, nawet przed tą sytuacją. Zaległe egzemplarze recenzenckie zrecenzuję w swoim czasie - wracam do czytania :). Książek, których nie doczytałam nie będę jednak recenzować ponownie.
Dziękuję za zrozumienie i odwiedzanie mojego bloga :).

piątek, 11 listopada 2011

Elita

Lisi Harrison - "Elita", Amber

87028.jpgI znów coś, co dawno czytałam. Niestety, nie mam czasu, by przebrnąć przez niektóre książki ponownie, bo czytam inne, albo po prostu się uczę... albo leniuchuję :).

Do szkolnej elity w tej książce należą: Massie, Dylan, Alicia i Kristen. Massie jest jej liderką. Niestety (dla Massie) w odwiedziny do jej rodziców przyjeżdża przyjaciel ojca z czasów studenckich... razem ze swoją córką Claire. Owa Claire nosi niemodne ciuchy, w ogóle jest jakaś dziwna i nie pasuje do elity, ale przyczepia się do Massie jak rzep psiego ogona. Wobec czego liderka grupy razem z przyjaciółkami postanawiają zamienić szkolne (i pozaszkolne) życie Claire w piekło. Najbardziej w pamięć zapadła mi scenka, gdy podczas plastyki jedna z dziewczyn niby przypadkiem pochyla się w stronę Claire, przy okazji specjalnie pociąga pędzlem po jej białych spodniach. Pędzel był umoczony w czerwonej farbie :).

Książka to coś w stylu "Plotkary", więc wielbicielom przygód mieszkańców Manhattanu ta książka powinna się spodobać. A w serii: "Elita", "Klub byłych przyjaciółek", "Najlepsze przyjaciółki na zawsze", "Podrywaczka atakuje", "Zemsta klasowych piękności".

1 komentarz:

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)