Przepraszam za nieobecność na blogu. Spowodowana została moim "zmęczeniem materiału" związanym z dużą ilością książek do recenzji. Straciłam wówczas ochotę na czytanie, zresztą wiele recenzji napisałam nie przeczytawszy książki w całości, nawet przed tą sytuacją. Zaległe egzemplarze recenzenckie zrecenzuję w swoim czasie - wracam do czytania :). Książek, których nie doczytałam nie będę jednak recenzować ponownie.
Dziękuję za zrozumienie i odwiedzanie mojego bloga :).

wtorek, 8 listopada 2011

Koszmarny Karolek i megabombowa machina czasowa

Francesca Simon - "Koszmarny Karolek i megabombowa machina czasowa", Znak

"Megabombowa" książka :).

Znany już wam Koszmarny Karolek tym razem wybiera się na pieszą wycieczkę, próbuje wysłać młodszego brata w podróż w czasie i udaje się do restauracji, natomiast Damianek, czyli braciszek, chce zemścić się na Karolku. Jak można przypuszczać, wszystkie opowieści rozbawią was na całego. Zwłaszcza ta, gdy koszmarny chłopiec idzie wraz z rodzicami, ciocią i znienawidzonym kuzynem do restauracji i spotyka tam swoją nauczycielkę, panią Kat-Toporską. Ta ostatnia przyszła z kolei ze swoją matką, która bez przerwy ją upomina, co nie uszło uwadze Karolka :).

1 komentarz:

  1. Ja chcę ją przeczytać. Twoje recenzje są świetne.

    OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)