Przepraszam za nieobecność na blogu. Spowodowana została moim "zmęczeniem materiału" związanym z dużą ilością książek do recenzji. Straciłam wówczas ochotę na czytanie, zresztą wiele recenzji napisałam nie przeczytawszy książki w całości, nawet przed tą sytuacją. Zaległe egzemplarze recenzenckie zrecenzuję w swoim czasie - wracam do czytania :). Książek, których nie doczytałam nie będę jednak recenzować ponownie.
Dziękuję za zrozumienie i odwiedzanie mojego bloga :).

poniedziałek, 7 listopada 2011

Lou! Na końcu świata

Julien Neel - "Lou! Na końcu świata", Egmont

No i mamy drugi tomik. Przygody Lou, tym razem na wsi. Dziewczyna musi spędzić lato na zabitej dechami dziurze u swojej babci. Na szczęście jedzie tam ze swoją matką i... kotem :). Ale, jak tłumaczy swojej koleżance Minie, "kwiaty pachną dymem, komary są wielkie jak pięść, jest tam tak wilgotno, że gdy się poruszasz, grzęźniesz w ziemi... Ale nie to jest najgorsze! Nie ma zasięgu!" - jak widać prawie trzynastoletnia Lou nie wyobraża sobie chwili bez telefonu... i trudno się dziwić :).

W książeczce znajdziecie historyjki o tym, jak Lou spędzała wakacje na wsi. Może to wam podsunie pomysły, jak samemu nie dać się nudzie podczas wakacji poza miastem :).

1 komentarz:

  1. Lubię serial o Lou ale książek jeszcze nie upolowałam

    OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)