Przepraszam za nieobecność na blogu. Spowodowana została moim "zmęczeniem materiału" związanym z dużą ilością książek do recenzji. Straciłam wówczas ochotę na czytanie, zresztą wiele recenzji napisałam nie przeczytawszy książki w całości, nawet przed tą sytuacją. Zaległe egzemplarze recenzenckie zrecenzuję w swoim czasie - wracam do czytania :). Książek, których nie doczytałam nie będę jednak recenzować ponownie.
Dziękuję za zrozumienie i odwiedzanie mojego bloga :).

wtorek, 13 sierpnia 2013

Park Wyobraźni


Fot. A. Jurczyk

W sobotę wybrałam się z Siostrą do parku, by wziąć udział w wydarzeniu, o którym informowałam Was tutaj. Więcej zdjęć postaram się opublikować w wakacyjnym podsumowaniu. :-) A Wy - lubicie czytać na świeżym powietrzu?

20 komentarzy:

 1. No pewnie! Tylkó wtedy mnóstwo rzeczy mnie rozprasza - trzeba ćwiczyć koncentrację, to się w życiu przydaje :-)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, koncentracja jest przy czytaniu na świeżym powietrzu nieodzowna. :) Sama nie mogłam się momentami skupić na lekturze...

   Usuń
 2. Na świeżym powietrzu zawsze fajnie, tylko ten jeden minus - jak u koleżanki powyżej czasem ktoś lub coś rozprasza. A Wam podobało się wspólne czytanie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było nawet fajnie (połączenie książki ze świeżym powietrzem i słońcem = ach! :D), ale rzeczywiście trochę się dałam rozpraszać. :)

   Usuń
 3. Super fotka. Na świeżym powietrzu lubię czytać, aczkolwiek ostatnio nie za bardzo, gdyż w moim ogrodzie komary nie dają mi spokoju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, jakaż ja jestem pokąsana przez te komary! :P Na szczęście akurat wtedy chyba nie było komarów, bo wydarzenie odbywało się od godziny 12.00. Zwłaszcza wieczorem lub późnym popołudniem komary dają się we znaki. :)

   Usuń
 4. Na świeżym powietrzu jest fajnie, tylko jak się siedzi na kocyku. Bo jak na trawie, to czasami mrówki wchodzą, haha. ;_;

  Fajnie było, fajnie, tylko że planowałam przeczytać całe "Greckie wakacje", ale z tego z nic nie wyszło. Ale co tam, ciasteczka były całkiem smaczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie przeczytałam w całości książki pt. "Idealne matki"...
   No kocyk, ławeczka, etc. Nawet na gałęzi drzewa możesz sobie usiąść, hahaha! :D Co do ciasteczek... Hmm, mogłyśmy się poczęstować nieco większą ich ilością. :)

   Usuń
  2. Na gałęzi? Cóż, niewygodne miejsce, ale takowym również nie pogardzę! Zgadzam się, mogli dać nam więcej tych ciasteczek. ^^

   Usuń
  3. A następnym razem pójdziemy same z całą paczką ciasteczek, co Ty na to? Tylko że musiałybyśmy poczekać na ładną pogodę, bo ostatnio na dworze jest chłodniej, albo... pójdziemy w przyszłym roku! :D

   Usuń
 5. Czytanie na świeżym powietrzu jest świetne, a takie akcje to już w ogóle genialna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super nigdy nie czytałam w publicznym miejscu takim jak park - chociaż skrycie o tym marzę. Zazwyczaj czytam na trawniku przy domu moich rodziców. Niestety czasem jest za dużo rozpraszaczy - pies, komary, muszki, za gorąco, wiatr, hałasujący sąsiedzi - i ciężko się skupić.
  kolodynska.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Postaram się opublikować je w podsumowaniu wakacyjnym. :-)

   Usuń
 8. Świetna fotka ;) Ale jesteście podobne.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja uwielbiam czytać na świeżym powietrzu. Popieram wszelkie tego typu akcje. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie nie ma nic lepszego od czytania na łonie natury ; ) szkoda, że teraz pogoda nie zachęca...no cóż pozostaje modlić się o słońce ; )

  OdpowiedzUsuń
 11. O tak :) Uwielbiam czytać w parku, choć nie sama. I po dłuższym czasie zaczyna mnie kark boleć ;D Mam duże wymagania jeśli chodzi o pozycję do czytania na kocu. Nienawidzę tylko, jak ja sobie kulturalnie siedzę, a inni robią kiełbaski i zaczadzają mi powietrze... I jak tu się skupić?!
  Ale jesteście podobne. Ja mam siostrę o rok młodszą, ale nie ma między nami aż takiego podobieństwa.

  Obserwuję, pozdrawiam i zapraszam do siebie ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem od Basi starsza o prawie cztery lata, ale pewnie nie widać po nas aż takiej różnicy wiekowej... :-)

   Usuń
  2. Cztery lata?! Nie, nie widać ;)

   Usuń

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)