Przepraszam za nieobecność na blogu. Spowodowana została moim "zmęczeniem materiału" związanym z dużą ilością książek do recenzji. Straciłam wówczas ochotę na czytanie, zresztą wiele recenzji napisałam nie przeczytawszy książki w całości, nawet przed tą sytuacją. Zaległe egzemplarze recenzenckie zrecenzuję w swoim czasie - wracam do czytania :). Książek, których nie doczytałam nie będę jednak recenzować ponownie.
Dziękuję za zrozumienie i odwiedzanie mojego bloga :).

poniedziałek, 9 września 2013

Wpis spontaniczny...
Recenzja być może będzie jutro. Ostatnio, jeśli chodzi o książki, czytałam niewiele. Dlatego podgonię, jeśli chodzi o zaległości, potem wyrównam tempo, a może jeszcze nawet przyspieszę, żeby mieć na zapas. Podsumowania wakacyjnego jednak nie sporządzę, podobnie jak i podsumowania językowego; przepraszam Was zatem.

A jak u Was nastroje powakacyjne? Pogoda jeszcze ładna, słoneczko świeci, lato astronomiczne trwa, ale niedługo już będzie jesień. Ale ja ją lubię...

8 komentarzy:

 1. U mnie za oknem niestety już jesień.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ie cierpię jesieni. Już dziś zarazki dopadły moją rodzinkę ;-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko lubisz? ;) Ja to uwielbiam jesień! Zarówno tę kolorową, jak i tę deszczową. Urodziłam się w listopadzie, co po części tłumaczy mój stosunek do tej pory roku. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za deszczową jesienią, ale taka, która jest teraz za oknem - słoneczna, na wpół letnia, z zimnym, rześkim powietrzem rano i mgłami - jest wspaniała!
  Czekałam na podsumowanie językowe, ale rozumiem. Sama mam niedoczas i odpija się to na wszystkim - blogu, pisaniu, czytaniu, korespondencji.
  A u mnie jeszcze 3 tygodnie wakacji, wiec na razie nie myślę o jesieni :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, a ja się wdrażam już w tryb szkolny... :-).

   Usuń
 5. Ciesz się latem :) Na czytanie przyjdzie czas w długie jesienno-zimowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również ostatnio nie mam czasu na czytanie, ale staram się codziennie znaleźć chociaż chwilę, żeby poczytać ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja jak wiesz, nie lubię jesieni, no może taką ciepłą, jeszcze z zapachem lata, ale deszczową, a kysz!

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)