poniedziałek, 28 lipca 2014

jak zrobić dobre selfie?

W erze Internetu wszyscy chcemy pokazać się od tej swojej najlepszej strony. Nie ukrywam, że ja też ;). Publikujemy na portalach społecznościowych zdjęcia dokumentujące nasze życie: począwszy od tego, co mamy na talerzu, przez to, co widać za oknem, po fotki samych siebie. No właśnie, na tym się zatrzymamy. Oto kilka rad, by nasze selfie było udane!

1. Stań twarzą do światła, a nie na odwrót. Gdy zwrócisz się w stronę światła (najlepiej naturalnego), wszelkie niedoskonałości znikną, a buzia będzie pięknie rozświetlona.

2. Dobrze wykadruj zdjęcie. Staraj się, by twoja twarz zapełniła kadr, a nie była w którymś z jego rogów - robisz zdjęcie samej sobie, a nie ścianie za tobą. Zawsze jeszcze możesz przyciąć potem zdjęcie, jeśli nie uda Ci się odpowiednio wykadrować go wcześniej.

3. Na zdjęciu zrobionym "z góry" twój nos może być optycznie powiększony. Lepiej zatem ustawić aparat lekko od dołu lub bokiem do twarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)