Przepraszam za nieobecność na blogu. Spowodowana została moim "zmęczeniem materiału" związanym z dużą ilością książek do recenzji. Straciłam wówczas ochotę na czytanie, zresztą wiele recenzji napisałam nie przeczytawszy książki w całości, nawet przed tą sytuacją. Zaległe egzemplarze recenzenckie zrecenzuję w swoim czasie - wracam do czytania :). Książek, których nie doczytałam nie będę jednak recenzować ponownie.
Dziękuję za zrozumienie i odwiedzanie mojego bloga :).

piątek, 8 maja 2015

TVP ABC. Jak wygląda anakonda. Encyklopedia zwierząt dla dzieci.

Matury maturami, ale bloga zaniedbywać nie mogę. Dlatego sukcesywnie będę dodawać recenzje książek. Za wszelkie opóźnienia przepraszam. Trzymajcie kciuki za mnie i za moje dalsze matury! :)


"Jak wygląda anakonda" to encyklopedia przeznaczona dla dzieci od lat trzech. W prosty, a nawet zabawny sposób przekazuje informacje o zwierzętach. Dzięki temu mali odkrywcy mogą zaspokoić charakterystyczną dla swojego wieku ciekawość. Tekstowi towarzyszą fotografie oraz mapki - jest to zatem warta uwagi propozycja również pod względem graficznym. Czytając czy nawet przeglądając niniejszą książkę, dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Treść dobrano tak, by była odpowiednia dla młodego czytelnika. Podobało mi się też to, że encyklopedia ta zawiera różne ciekawostki.

Czy polecam? Oczywiście! Każda pozycja, która wzbogaca wiedzę maluchów jest godna uwagi, pod warunkiem, że jest ciekawa zarówno pod względem treściowym, jak i graficznym. Ta na pewno znajdzie uznanie wśród najmłodszych czytelników i warto jest mieć ją w swojej domowej biblioteczce :).

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Publicat.
Książkę znajdziesz tutaj: KLIK!

1 komentarz:

Drodzy Czytelnicy!
Dziękuję za Wasze odwiedziny i pozostawione słowa.
Bardzo lubię długie komentarze, zatem jeśli chcecie napisać coś więcej - śmiało! Przeczytam i odpowiem na nie z przyjemnością :)

Życzę miłych chwil przy odwiedzaniu mojego bloga :)